O nas

 

O nas

Kwiaciarnia internetowa, Wysyłka, Przesyłka, Dostawa kwiatów Krosno Odrzańskie.

Kwiaciarnia internetowa, Wysyłka, Przesyłka, Dostawa kwiatów Krosno Odrzańskie.

Doręczymy kwiaty w Twoim imieniu w Krośnie Odrzańskim i okolicach. Dostarczamy najpiękniejsze kompozycje zawsze ze świeżych kwiatów. Bukiety na każdą okazję. Na urodziny, imieniny, rocznicę, w podziękowaniu i na przeprosiny, a także kwiaty bez okazji.

Przygotowane kompozycje dostarczamy osobiście pod wskazany przez klienta adres. Poza pięknymi wiązankami z kwiatów ciętych oferujemy także rośliny doniczkowe, które również mogą być idealnym pomysłem na prezent na urodziny, imieniny czy wiele innych okazji. Dostawa odbywa w porozumieniu ze zleceniodawcą. Każde zamówienie jest traktowane w pełni indywidualnie, dzięki czemu zachwycają perfekcyjnym wykonaniem i wspaniałą oprawą.

Dostawa na terenie Krosna Odrzańskiego i okolic gratis.


Strojenie kościołów, sal, samochodów Krosno Odrzańskie

Strojenie kościołów, sal, samochodów, dekoracje ślubne, okolicznościowe.

Działamy na terenie Krosna Odrzańskiego i przyległych miejscowościach.

Kwiaciarnia Krosno Odrzańskie M. Kaczmarek oferuje dekoracje ślubne i okolicznościowe. Naszą specjalnością są dekoracje sal weselnych, strojenie kościołów. Oprócz tego wykonujemy również dekoracje okolicznościowe, dekoracje samochodów jak również bukiety ślubne i wiązanki okolicznościowe.


Florystyka Pogrzebowa, Nagrobna, Funeralna

Wieńce, wiązanki pogrzebowe Kwiaciarnia Krosno Odrzańskie.

Oferujemy: Wieńce z kwiatów ciętych, Wieńce z kwiatów sztucznych, Wiązanki pogrzebowe, Dekoracje trumny, Dekoracje urny, Dekoracje grobów, Dekoracje kaplicy cmentarnej.

Realizujemy zamówienia telefoniczne na wieńce, wiązanki pogrzebowe.

Nasza Kwiaciarnia znajduje się przy głównej bramie Cmentarza Komunalnego w Krośnie Odrzańskim.

Możemy w Twoim imieniu dostarczyć wieniec, wiązankę do Kaplicy Cmentarnej w Krośnie Odrzańskim


Zajmujemy się sprzedażą nagrobków granitowych a także galanterią nagrobkową. Wykonujemy również usługi związane z liternictwem komputerowym i odręcznym. Oferujemy także portrety oraz wszelkie prace związane z kamieniarstwem nagrobkowym. Oferujemy usługi renowacji oraz wszelkich reperacji nagrobków, odnawiania napisów, liternictwo, grawerowanie portretów.


o nas
Stroiki na grób, nagrobek,cmentarz Krosno Odrzańskie

Stroiki na cmentarz

Na specjalne życzenie możemy stworzyć stroiki podobne do tych, które zostały już sprzedane lub według Państwa pomysłu. Wykonamy na życzenie różnego rodzaju wianki, stroiki i kompozycje kwiatowe w wybranym stylu, kolorystyce, a także w zależności od okazji.

Stroiki powstają, jako rękodzieło artystyczne, często w pojedynczych egzemplarzach, a każdy z nich ma swoje wyjątkowe wnętrze, duszę i niepowtarzalny klimat.


O nas

O nas

Kwiaciarnia Krosno Odrzańskie

Monika Kaczmarek
66-600 Krosno Odrz., ul. Kościuszki 47B
(przy cmentarzu, droga do Łochowic.)

Telefon: 668-157-887

Udostępnij Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Call Now ButtonZadzwoń